Sosyal Aktiviteler
İstanbul / 7 Şubat 2010
Kontrollü Salım Sistemi Derneği üyeleri 7 Şubat 2010 Pazar günü İstanbul Üniversitesi Balta Limanı Tesisleri’nde bir araya gelmişlerdir. Bu toplantılar yeni üyelerimizin birbiri ile tanışmasını/kaynaşmasını sağlamakta ve fikir alışverişi ortamları yaratması açısından önem taşımaktadır. Yaklaşık 60 kişinin katıldığı “Brunch”ta ayrıca Mayıs ayında yapılacak bilimsel bir toplantı için konu ve toplantı yeri için anket çalışması da yapıldı. Bu toplantıdan bazı fotoğraflar aşağıdadır.
![](/images/activities/thumb/brunch-01.jpg)
![](/images/activities/thumb/brunch-02.jpg)
![](/images/activities/thumb/brunch-03.jpg)
![](/images/activities/thumb/brunch-04.jpg)
![](/images/activities/thumb/brunch-05.jpg)
![](/images/activities/thumb/brunch-06.jpg)